24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Gjimnastet

Etiketim: gjimnastet

Abuzimet seksuale, Simone Biles dhe gjimnastet e tjera i kërkojnë.

0
Gjimnastja e famshme botërore Simone Biles si dhe një grup kolegesh të saj, kanë kërkuar më shumë se 1 miliardë dollarë dëmshpërblim pranë FBI-së....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS