fbpx
26 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Gjilan

Etiketim: Gjilan

Fusha në Gjilan në gjendje shumë të mirë

0
Futbolli në Kosovë është rikthyer përsëri me ndeshjet e DigitAlb Kupës së Kosovës të cilat janë zhvilluar në mesjavë. Kurse, Superliga e Kosovës pritet të...

Lajm i madh për Gjilan

0
Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, në kuadër të plotësimit të infrastrukturës fizike sportive, po vazhdon me investimet e saj. Investimi i radhës është...

Këto janë 14 vendet ku mund të udhëtoni pa vizë me...

0
Këto janë 14 vendet ku mund të udhëtoni pa vizë me pasaportë të Kosovës | SHQIP Shtetet në të cilat Kosova ka drejtë të udhëtojë...

Kështu ia festuan Lutfi Hazirit ditëlindjen në Gjilan (Pamjet)

0
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, sot ka festuar ditëlindjen e 50-të. Haziri e ka organizuar festën në Gjilan, ku për t’ia festuar gjysmë shekulli jetë...