25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Gjëegjëza

Etiketim: Gjëegjëza

Gjëegjëza / Nëse i jep oksigjen jeton, nëse i jep ujë...

0
Disa gjëegjëza zgjidhen me fuqinë e vëzhgimit, të tjerët me aftësitë matematikore dhe shumë prej tyre kërkojnë që ne t’i fusim aftësitë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS