fbpx
18 C
Tirana
Tuesday, April 7, 2020
Ballina Etiketimet Gjak

Etiketim: gjak

Veprimet që duhet t’i bëni për të zvogëluar nivelin e sheqerit...

0
Tipi 2 i diabetit është sëmundje e zakonshme ku trupi i një personi dështon të prodhojë mjaftueshëm insulinë dhe kjo pastaj ndikon në rritjen...

Diabeti i tipit 2: Kjo pije e nxehtë ul sheqerin në...

0
Diabeti i tipit 2 mund të duket si një diagnozë marramendëse pasi kërkon që një person të rregullojë aspektet e stilit të jetës së...

Diabeti i tipit 2: Kjo pije e nxehtë ul sheqerin në...

0
Diabeti i tipit 2 mund të duket si një diagnozë marramendëse pasi kërkon që një person të rregullojë aspektet e stilit të jetës së...

Diabeti i tipit 2: Kjo pije e nxehtë ul sheqerin në...

0
Diabeti i tipit 2 mund të duket si një diagnozë marramendëse pasi kërkon që një person të rregullojë aspektet e stilit të jetës së...

Më shpejt se ilaçet, përzierja e erëzave që e ul yndyrën...

0
Edhe pse janë bërë një numër i konsiderueshëm studimesh për erëzat e veçanta, pak prej tyre kanë hedhur dritë për rritjen e konsumimit të...

Veprimet që duhet t’i bëni për të zvogëluar nivelin e sheqerit...

0
Tipi 2 i diabetit është sëmundje e zakonshme ku trupi i një personi dështon të prodhojë mjaftueshëm insulinë dhe kjo pastaj ndikon në rritjen...

Keni nivel shumë të ulët të sheqerit në gjak, ja hapat...

0
Hipoglicemia është një nga sëmundjet që prek nivelin e sheqerit në gjak, duke e ulur atë poshtë normave të nevojshme për mirëfunksionimin e organizmit....

Detaje të reja nga krimi me 3 të vdekur në Klos/...

0
Zbulohen detaje të reja nga vrasja e trefishtë në fshatin Xibër të Klosit, ngjarje e cila tronditi mbarë opinionin publik ditën e sotme. Sipas asaj...