32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Firmosur

Etiketim: firmosur

Akuzohet nga prokuroria italiane se ka firmosur dokumente false, mjeku pediatër:...

0
  Mjeku Pediatër Rheumatolog në QSUT, Aurel Vula ka reaguar pas akuzave se nga prokuria Italiane se ka ndihmuar pacientë shqiptarë  që të përfitojnë dokumente...

Akuzohet nga prokuroria italiane se ka firmosur dokumente false, mjeku pediatër:...

0
Mjeku Pediatër Rheumatolog në QSUT, Aurel Vula ka reaguar pas akuzave se nga prokuria Italiane se ka ndihmuar pacientë shqiptarë  që të përfitojnë dokumente...

Interi bind 3 lojtarë për të firmosur me zikaltërit

0
Borha Valero, Daniele Padeli dhe Tomazo Berni do të vazhdojnë të mbrojnë fanellën e Interit deri në përfundim të sezonit aktual sportiv. Kjo do të...

Aktorja Eni Jani përgënjeshtron Aleancën: Kam firmosur për ndërtimin e Teatrit...

0
Bie lista e shpërndare dje nga aktivistet e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit me disa emra që shpreheshin kundër ndërtimit të Teatrit të Ri. Në...

Georgina nxjerr në shitje veshjet e saj dhe bluzën e firmosur...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Georgina Rodriguez ka...

Rangnick vendos dy kushte për të firmosur, Milani duhet të vendosë!

0
Ralf Rangnick jo vetëm që nuk ka përgënjeshtruar mundësinë të bëhet trajneri i ri i Milanit, por edhe ka “vijëzuar” rrugën që mund ta...

E firmosur në 14 gusht, dështon marrëveshja me Italinë për patentat...

0
Marrëveshja e qeverisë shqiptare me atë italiane për njohjen e lejeve të drejtimit duket se do të mbetet vetëm në letra. E firmosur në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS