6 C
Tirana
Saturday, January 25, 2020
Ballina Etiketimet Festivali

Etiketim: Festivali

KOK-u shënon Ditën Botërore të Televizionit, vitin e ardhshëm organizohet festivali...

0
Me rastin e shënimit të Ditës botërore të televizionit, KOK ka mbajtur takim me regjisorët, producentët, skenaristët dhe çdo zyrtarë tjetër të këtyre fushave,...

Festivali i Këngës edhe këtë vit me probleme

0
Më pak se dy muaj na ndajnë nga edicioni i 58-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar, i cili çdo vit mbledh...

Festivali i RTSH-së sjell surpriza të mëdha, edhe Eli Fara mes...

0
Festivali i 58-të i këngës në RTSH, tashmë ka marrë formë të plotë. Janë përzgjedhur këngët pjesëmarrëse, ku bien në sy në listën e...

MOST POPULAR

HOT NEWS