fbpx
25 C
Tirana
E hënë, 10 Gusht, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Festivali

Etiketim: Festivali

Kur u hap Festivali Olimpik Evropian 

0
Sot, një vit më parë, u hap Festivali Olimpik Evropian për të Rinj Baku 2019. Bartëse e flamurit ishte xhudistja, Erza Muminoviq. Ekipi Olimpik u përfaqësua...

Kinën nuk e tremb koronavirusi, nis festivali i mishit të qenve

0
Kina nuk e ndal festivalin e qenve, pavarësisht pandemisë globale. Sipas mediave të huaja, bëhet fjalë për ngjarjen vjetore në qytetin Yulin, e cila...

KOK-u shënon Ditën Botërore të Televizionit, vitin e ardhshëm organizohet festivali...

0
Me rastin e shënimit të Ditës botërore të televizionit, KOK ka mbajtur takim me regjisorët, producentët, skenaristët dhe çdo zyrtarë tjetër të këtyre fushave,...

Festivali i Këngës edhe këtë vit me probleme

0
Më pak se dy muaj na ndajnë nga edicioni i 58-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar, i cili çdo vit mbledh...

Festivali i RTSH-së sjell surpriza të mëdha, edhe Eli Fara mes...

0
Festivali i 58-të i këngës në RTSH, tashmë ka marrë formë të plotë. Janë përzgjedhur këngët pjesëmarrëse, ku bien në sy në listën e...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS