16 C
Tirana
E enjte, 26 Nëntor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ferma

Etiketim: Ferma

Artan Hoxha publikon video nga ferma e drogës, ja si e...

0
Gazetari Artan Hoxha ka publikuar në emisionin “Opinion” disa imazhe të regjistruara në zona të ndryshme të vendit, ku shihen parcela të tëra të...

Ferma eksperimentale, ish-luftëtari i UÇK që kultivon frutat e rralla në...

0
Ish-luftëtar i UÇK-së, Zija Keshi sot është fermeri që kultivon bimë medicinale dhe fruta nga e gjithë bota.  Tokën e tij Ai e ka kthyer...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS