fbpx
12 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Fala

Etiketim: fala

Teuta Selimi publikon këngën “Ja fala”

0
Teuta Selimi ka publikuar këngën më të re. Kënga mban titullin “Ja Fala”, dhe në minutat e para të publikimit po pëlqehet. Tekstin e këngës ia...

“Ja fala”, kënga e re e Teuta Selimit

0
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Teuta Selimi, e ka gati projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “Ja fala” dhe do të publikohet së shpejti e...

“Përshëndetje, plehrë! Bëji të fala Bin Ladenit nga ana ime”, mesazhi...

0
Marinsi amerikan që pretendon se ka vrarë Osama bin Ladenin kishte një mesazh lamtumire për kreun e ISIS-it, Abu Bakr al-Baghdadi. “Përshëndetje, plehrë! Bëji të...