fbpx
16 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Events

Etiketim: events

Turneu i video-lojës PUB G, “Modus Esport Events” prezantojnë rregullat dhe...

0
Modus Esport Events ka bërë njoftimin e radhës për sa i përket turneut të video-lojës PUB G. Ata në njoftim në rrjetin social Facebook kanë bërë...