Ballina Etiketimet Ettore

Etiketim: Ettore

“Do te shkaterroj” Valentina Pizzali: Nuk e kam kercenuar ish-ambasadorin e...

0
Aktorja dhe ish- skenaristja e televizionit italian RAI, Valentina Pizzali, eshte marre ne pyetje ne gjykatë në lidhje me akuzat e ngritura ndaj saj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24