fbpx
20 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Energjisë

Etiketim: energjisë

Si të shpëtoni nga faturat e larta të energjisë

0
Faturat e energjisë elektrike në fund të muajit janë një barrë e madhe, sidomos kur shuma është e lartë. Dhe zgjidhja për këtë është...

2020, një vit i mirë për prodhimin e energjisë elektrike. Në...

0
Ndryshe nga 2019, viti 2020 është shumë i mbarë për prodhimin e energjisë në Shqipëri. Sipas të dhënave në liqenin e Fierzës ka...

Chakra: 7 qendra fantastike të energjisë

0
Kultura orientale flet për chakras, ose qendrat e energjisë të vendosura në trupin e njeriut. Në to, aspektet biologjike dhe psikologjike konvergojnë se si...

Njerëzit empatikë janë viktimat idealë për vampirët e energjisë

0
Ka shumë njerëz, veçanërisht gra, të cilat, pavarësisht një mënyre jetese të shëndetshme, vazhdojnë të vuajnë nga sëmundje shëndetësore të pashpjegueshme. Ato ushqehen mirë,...

Zgjidhet kryetari i ri i Agjencisë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike

0
Rafael Mariano Grossi nga Argjentina është zgjedhur si kreu i ri i Agjencisë së Kombeve të Bashkuara për Energji Atomike (IAEA) në vend të...

Vjedhja e radhës/ Denoncimi i PD; Qeveria gati PPP, për matjen...

0
Departamenti i antikorrupsionit, aksesit në sherbime dhe transparencës pranë Partisë Demokratike ka denoncuar gjatë ditës së sotme një tjeter inisiativë korruptive...