fbpx
17 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Energji

Etiketim: energji

Zgjimi pa kafe / Ja truket që ju ndihmojnë të jeni...

0
Shumica e njerëzve nuk mund të bëjnë pa të dhe kafeja është një ritual i vërtetë mëngjesi, e cila ndihmon për t’u zgjuar dhe...

Ky është lëngu perfekt për energji dhe rritjen e imunitetit

0
Lëngjet e frutave dhe perimeve siç është ai me portokall, panxhar dhe karrota, janë të famshëm për vlerat ushqyese që përmbajnë. Këto lëngje zakonisht...

JLo kujton një nga performancat plot energji në turneun e fundit

0
JLo është përmalluar për koncertet. Jennifer Lopez është një prej emrave më të kërkuar të industrisë së muzikës në botë. Ylli botëror, së fundi ka ndarë...

Si të kursejmë energji dhe para në shtëpi ose banesë

0
Familjet e Ballkanit Perëndimor shpenzojnë afërsisht tre herë më shumë energji sesa shtetet evropianë, gjë që është një barrë për buxhetin familjar. Nisma të...

Disa këshilla se si të luftoni monotoninë dhe ta mbushni ditën...

0
Të vijosh të mbash ndezur pasionin sidomos në marrëdhënie afatgjata, shpesh nuk është e lehtë. Për t’i mbijetuar rutinës dhe për të qëndruar larg...

Ja si të veproni kur ndiheni të lodhur dhe pa energji…

0
Është e natyrshme që çdo individ të kalojë emocione të ndryshme, kur përballet me sfida të reja çdo ditë. Mund të ndodhë që ndërsa...

Punime në rrjet, ja në cilat zona të Tiranës nuk do...

0
Operatori për Shpërndarjen e Energjisë Elektrike njofton se për shkak të punimeve të planifikuara në një nga fiderat e NST Mëzez, në datën 24...

Pini këtë pije freskuese për lëkurën me pamje të re, tretje...

0
Vera është afër, dhe kjo do të thotë se është koha të filloni t’i kushtoni vëmendje shtesë hidratimit. Meqenëse djersitemi më shumë në muajt e...

Shkodër/ Dy ditë pa energji elektrike, oraret dhe zonat

0
OSHEE njofton se në kuadër të punimeve nga ana e OST në linjat 110 dhe 220kV, do të stakohen linjat HEC Vau Dejës –...

Defekt në nënstacionin elektrik të Memaliajt, lë pa energji qytetin

0
Një avari e rëndë në Nënstacionin Elektrik të Memaliajt, ka lënë pa rrymë elektrike me mijëra familje të qytetit dhe të gjithë zonës përreth...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS