fbpx
25 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Eleni

Etiketim: Eleni

Eleni Kocaqi: Fshatrat qe këto pretendojnë se janë greke janë shqiptare...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka nisur diskutimet për VKM-në që do dali për zbatimin e ligjit për minoritetet. Në diskutime kanë marrë pjesë personalitete...

Eleni Foureira publikon videoklipin e ri

0
Eleni Foureira erdhi me këngë të re. Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Eleni Foureira sapo ka publikuar projektin e ri muzikor. “Temperatura”, mban titullin kënga e re...

Jo vetëm Eleni/ Si u përdhunua vajza greke me aftësi të...

0
Në Greqi vazhdon procesi tjetër gjyqësor ndaj të riut shqiptar, Aleksandër Luca, i dënuar me burgim për vrasjen makabre të studentes greke, Eleni Topaloudi...

Pa pikë ‘makeup-i’ në fytyrën e saj, Eleni Foureira-n nuk e...

0
Eleni Foureira është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare me famë ndërkombëtare. Gjatë kësaj periudhe artistja ka ndarë momente të ndryshme dhe me...

Elvana Gjata dhe Eleni Foureira veshin të njëjtin fustan, cilës i...

0
Kur je artiste, mund të kesh të përbashkëta jo vetëm në muzikën që përcjell tek publiku, por me sa duket edhe në shijet e...

Kush kopjoi kë?! Elvana Gjata dhe Eleni Foureira veshin të njëjtin...

0
Dy artistet shqiptare Elvana Gjata dhe Eleni Foureira çuditërisht kanë bërë XING-un më të çuditshëm që mund të keni parë! Gjithçka ka ndodhur vetëm...

Eleni Foureira pjesë e festivalit shqiptar

0
Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira, është një prej më të preferuarave, për shkak të zërit të saj. Mësohet se shumë shpejtë ajo do të...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS