fbpx
11 C
Tirana
Friday, April 3, 2020
Ballina Etiketimet Eleni

Etiketim: Eleni

Elvana Gjata dhe Eleni Foureira veshin të njëjtin fustan, cilës i...

0
Kur je artiste, mund të kesh të përbashkëta jo vetëm në muzikën që përcjell tek publiku, por me sa duket edhe në shijet e...

Kush kopjoi kë?! Elvana Gjata dhe Eleni Foureira veshin të njëjtin...

0
Dy artistet shqiptare Elvana Gjata dhe Eleni Foureira çuditërisht kanë bërë XING-un më të çuditshëm që mund të keni parë! Gjithçka ka ndodhur vetëm...

Eleni Foureira pjesë e festivalit shqiptar

0
Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira, është një prej më të preferuarave, për shkak të zërit të saj. Mësohet se shumë shpejtë ajo do të...