21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Eke

Etiketim: eke

-Po ti qenke nona e inceneratorëve! – Jo, jam nona e...

0
Pas çiftit të  moshuarve, Rruzhdije dhe Shkëlqim Meta për Merita Hajdari situata sa vjen e bëhet më e rëndë pasi ata rezulton ‘pronare’  e...

“Pavarësisht izolimit të Shqipërisë gjatë regjimit komunist.”- Kompanitë çeke, interes për...

0
Infrastruktura e transportit (rrugët, hekurudhat, aeroportet), prodhimi, transmetimi dhe shpërndarja e energjisë, bujqësia, turizmi, mjedisi apo shëndetësia janë disa nga sektorët që investitorët e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS