34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ejupi

Etiketim: Ejupi

Ejupi komenton dënimin e Agim Ademit dhe kandidaturën potenciale për president...

0
Presidenti i Prishtinës, Remzi Ejupi, ka thënë se ai do të jetë prijës i ndryshimeve në futbollin kosovar, por s’ka pranuar të tregojë nëse...

Ejupi: Virusi është edhe në FFK, nuk ka kampionat të ri

0
Krye temë e këtyre muajve padyshim që është COVID-19, virus i cili ka ndryshuar tërësisht jetën e njerëzimit. Ky virus përveç që ka prekur Kosovën,...

Ejupi: Nëse tifozët do të ishin të disiplinuar…

0
Presidenti i FC Prishtinës, Remzi Ejupi, ishte i ftuar në “Radio Prishtina”. I pari i klubit kryeqytetas si fillim foli për ndalimin e tifozëve në...

Selim Ejupi: Urime 25 vjetori gazetës ‘Bota sot’

0
Ish futbollisti i mirënjohur, Selim Ejupi, uron 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot”.  ‘Urime 25 vjetorin gazetës ‘Bota sot’”, uron Serlimi. Selimi, ka qenë qenë prej...

Sot arritën dhjetë mijë teste për koronavirus të siguruara nga Remzi...

0
Presidenti i FC Prishtinës, Remzi Ejupi, ka njoftuar se tashmë në Kosovë kanë arritur edhe 10 mijë testet e reja të cilat do përdoren...

Selim Ejupi – mesfushori i artë i Gjeneratës së Republikës 

0
Vitet që nuk harrohen, vitet e sakrificës, periudha 1991-1999, koha e okupimit! Popullit shqiptarë i Kosovës u ballafaqua me terrorin e paparë të bandave dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS