24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet EHKK

Etiketim: EHKK

Shtabi Emergjent dhe Komiteti për Mbrojtje dhe Shpëtim shqyrtuan situatën me...

0
Shtabi Emergjent Komunal për Luftimin dhe Parandalimin e COVID-19 dhe Komiteti për Mbrojtje dhe Shpëtim, sot e kanë mbajtur një takim të përbashkët ku...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS