Ballina Etiketimet Egon

Etiketim: egon

Shenjat që tregojnë se partneri po ju përdor për të kënaqur...

0
Për disa burra, gjëja më e rëndësishme është se si e shikojnë të tjerët marrëdhënien e tyre, dhe jo mirëqenia e të dashurit të...

Festa e Ashures, Meta: Të marrim përgjegjësi para familjes, shoqërisë dhe...

0
Presidenti Meta në Festën e Ashures: Të flakim tej egon e sëmurë, lakminë dhe indiferencën dhe të marrim përgjegjësinë para atdheut, familjes, shoqërisë dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24