34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Egoizmit

Etiketim: egoizmit

Dallimi midis egoizmit dhe dashurisë ndaj vetes quhet dashuri vetjake

0
A keni zgjedhur të doni veten? Ju nuk jeni egoist, keni mësuar vetëm të respektoni veten. Quhet vetë-dashuri dhe ia keni borxh. Disa do...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS