32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Egoistë

Etiketim: egoistë

Zakonet e njerëzve egoistë dhe si t’i shmangni ata

0
Njerëzit egoistë kanë një aftësi mbresëlënëse për të bërë hile, shtirur dhe gënjyer, për shumicën e gjërave që duan në jetë. Ata nuk e...

Reagim i papritur nga Mourinho: Boll u treguam egoistë

0
Jose Mourinho është gati për rifillimin e ndeshjeve zyrtare. Premier League do të rifillojë në datë 17 qershor dhe më të lumturit janë tifozët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS