25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Egla

Etiketim: Egla

Një marrëdhënie treshe, një divorc dhe… sërish bashkë! Egla dhe Aleksandri...

0
Pak kohë më parë, në një intervistë për mediat, Egla Harxhi konfirmoi zërat se ajo dhe dhe partneri i saj, Aleksander de Basseville, janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS