23.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Egjiptit

Etiketim: Egjiptit

Enigma e syve ‘të hapur’ ose ‘të mbyllur’ të Sfinksit të...

0
Disa imazhe të skulpturës 'ikonë' me sy që duken si të mbyllur, kanë shkaktuar si frikë dhe humor në rrjetet online, teksa zyrtarët në...

10 Misteret e Egjiptit Te Lashte Qe As Shkenca Nuk Munde...

0
10 Misteret e Egjiptit Te Lashte Qe As Shkenca Nuk Munde Ti Shpjegoje (SHQIPtube)

Rasti i Festës Kombëtare/ Ruçi uron kryeparlamentarin e Egjiptit: Të rrisim...

0
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi i ka dërguar një letër urimi Kryetarit të Dhomës së Përfaqësuesve të Egjiptit, Ali Abdel Aal Sayyed Ahmed, me...

10 Misteret e Egjiptit | Fakte interesante | 2019

0
10 Misteret e Egjiptit | Fakte interesante | 2019

Ish-ndihmës trajneri i kombëtares së Egjiptit: Salah refuzoi Real Madridin për...

0
Hany Ramzy ka zbuluar disa detaje interesante lidhur me Mohamed Salah. Ylli egjiptian, Salah, është lidhur disa herë me një kalim të mundshëm te Real...

Policia e Egjiptit bastis rrjetin e lajmeve pas arrestimit të gazetarëve

0
Njësia e lajmeve egjiptiane Mada Masr tha se forcat e sigurisë të dielën kishin sulmuar zyrat e tyre në Kajro një ditë pasi u...

SHBA-ja paralajmëron sanksione ndaj Turqisë dhe Egjiptit

0
Një zyrtar i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit ka paralajmëruar sanksione kundër aleatëve amerikanë, Turqisë dhe Egjiptit, për marrëveshjet ushtarake që këto vende...

Inflacioni i Egjiptit më i ulët në gati një dekadë

0
Shkalla e inflacionit të Egjiptit ra në nivelin më të ulët në gati një dekadë muajin e kaluar, shifrat zyrtare treguan të shtunën, pasi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS