24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Efikasja

Etiketim: efikasja

Mjeku shqiptar në Itali: Izolimi shpëtoi vendin, strategjia 3 T më...

0
Në një lidhje nga Italia, mjeku shqiptar Albano Beltoja për emisionin Arena, tha se në Itali strategjia e izolimit dhe e 3T, shpëtoi vendin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS