18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Efektshme

Etiketim: efektshme

Përtërin tëmblin, mbron shëndetin e mëlçisë dhe nxjerr jashtë helmet: Kjo...

0
Është filtër universal i trupit tonë Mirëpo nëse nuk mirëmbahet drejt mund të “lodhet” nga stresi i tepruar i shkaktuar nga paushqyeshmëria, abuzimi me alkoolin...

Vaksina kundër Covid-19 rezulton e efektshme te majmunët, detajet e testimit...

0
Për herë të parë, një nga shumë vaksinat e shumta kundër COVID-19 në zhvillim ka mbrojtur një kafshë, makakët rezus (lloj majmuni), nga infeksioni...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS