21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Efekte

Etiketim: efekte

A mund të ketë efekte anësore vaksina e koronavirusit

0
Redaktori i shëndetit në internet i BBC, Michelle Roberts, u përgjigjet disa pyetjeve tuaja në lidhje me vaksinat e koronavirusit, shkruan BBC, transmeton ''Bota...

Pirja e ujit të ftohtë ka efekte negative? Ja çfarë thonë...

0
Për një shëndet sa më të mirë, ekspertët rekomandojnë pirjen e 2 deri 3 litrave ujë në ditë. Mirëpo a duhet ta...

“Efekte që zgjasin me vite”/ Studimi: Koronavirusi shkakton probleme në zemër,...

0
Shkencëtarët sapo kanë filluar të kuptojnë një gamë të gjerë të problemeve shëndetësore të shkaktuara nga koronavirusi i ri, disa prej të cilave mund...

Shtatë efekte negative që i ndodhin trupit tuaj kur pini ujë...

0
Jemi zyrtarisht në verë dhe një gotë ujë i ftohtë me akull është alternativa më e mirë për të “shuar” të nxehtin këtyre ditëve Por,...

Shtatë efekte negative që i ndodhin trupit tuaj kur pini ujë...

0
Jemi zyrtarisht në verë dhe një gotë ujë i ftohtë me akull është alternativa më e mirë për të “shuar” të nxehtin e këtyre...

Lajme të mira për vaksinën kundër Covid-19, ekspertët amerikanë: Nuk ka...

0
Ekspertët amerikanë dhe kryevirologu i Shtëpisë së Bardhë, Anthony Fauci, janë shprehur premtues rreth rezultateve të testeve të kryera në njerëz nga kompania bioteknike...

Kujdes! Autoritetet europiane: Kontraceptivët, efekte anësore

0
Kontraceptivët hormonalë mund të sjellin si efekt anësor depresionin dhe sjellje me prirje vetëvrasëse. Ky është lajmërimi i ri mbi informacionet ilustruese në kutinë e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS