18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Edvin priftin

Etiketim: edvin priftin

Trafik ilaçesh? SPAK nuk i ndahet mjekut, do ta “gropos” me...

0
Media dhe institucionet e dejtësisë po përdoren për të goditur figura në vend. Rasti më flagrant lidhet me mjekun Edvin Prifit i cili është...

SPAK injoroi përgjimet që shfajësonin Edvin Priftin!/ Ja skema e gjyqtarit...

0
Vendimi i GJKKO-së për një çështje paralele ka zbuluar se SPAK-u po mban të fshehura transkripte që  nxjerrin të pafajshëm mjekun Edvin Prifti, të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS