25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Eduart grishaj

Etiketim: eduart grishaj

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj festojnë ditëlindjen në të njëjtën ditë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj festojnë ditëlindjen në të njëjtën ditë

0
Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ditën e sotme (e shtunë) feston ditëlindjen e 39-të.Në po të njëjtën ditë përvjetorin e lindjes e feston...
Pas mbarimit të Big Brother VIP, Arbana Osmani nis pushimet në ishujt Maldive

Pas mbarimit të Big Brother VIP, Arbana Osmani nis pushimet në...

0
Pas angazhimeve disa mujore me Big Brother VIP, prezantuesja e njohur, Arbana Osmani, po shijon disa ditë pushimesh.Ajo ka nisur zgjedhur një destinacion luksoz,...

Arbana Osmani shtatzënë, konfirmon që Eduart Grishaj do të bëhet baba!...

0
Kanë lindur të dy në të njëjtën datë, 7 maj dhe sot kanë një arsye më shumë për të festuar… Pasi kanë bërë gëzuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS