24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Edona Llalloshi mohon të ketë kryer ndërhyrje estetike

Etiketim: Edona Llalloshi mohon të ketë kryer ndërhyrje estetike

Edona Llalloshi mohon të ketë kryer ndërhyrje estetike

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Edona Llalloshi, është shumë e pëlqyer nga publiku për muzikën e saj. Ajo arriti t’i rezistojë kohës dhe ndër vite vazhdon...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS