25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Edlira

Etiketim: Edlira

Ndahet nga jeta ish-deputetja e PS dhe pedagogia Edlira Haxhiymeri

0
Ndahet nga jeta ish-deputetja e PS dhe pedagogia Edlira Haxhiymeri. Lajmi është bërë me dije nga familjarët.Haxhiymeri vuante nga një sëmundje e rëndë dhe...

Edlira Gjoni: Njerëzit që nuk votuan Ramën në 2019 nuk do...

0
E ftuar në emisionin ''Arena'' nga Dritan Hila, në ''RTV ORA'', analistja Eldira Gjoni, në një debat me ish-deputetin Nard Ndoka, ka thënë se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS