18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Edison

Etiketim: Edison

Veliaj mbyll fushatën e PS në Rrogozhinë: Edison Memolla, fuqi fantastike...

0
Në takimin që mbylli fushatën për zgjedhjet e 6 Marsit në Rrogozhinë, drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj bëri...

Veliaj dhe Rama në mbështetje të Edison Memollës në Rrogozhinë: PS,...

0
Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, u bëri thirrje të rinjve dhe të rejave të Rrogozhinës që të mbështesin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS