24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Edicion

Etiketim: edicion

Loja “Monopoly” vjen me edicion zyrtarë në shqip, Kumbaro: Promovimi më...

0
Ministrja shqiptare e Turizmit dhe Mjedisit, Mirela Kumbaro njoftoi sot se ka pritur në takim përfaqësues të kompanisë të lojës së famshme "Monopoly" e...

Cila është skuadra që ka fituar më së shumti penallti këtë...

0
152 penallti janë akorduar këtë sezon në Serie A, duke prishur rekordin e mëparshëm prej 140 goditjeve nga vendi, të sezonit 1949-50. Një vit tjetër...

Lewandowski kurorëzohet me trofeun e golashënuesit më të mirë të Bundesligës...

0
Robert Lewandowski është kurorëzuar edhe një herë si golashënuesi më i mirë në Bundesligë. Sulmuesi polak edhe në sezonin e kaluar e kishte fituar këtë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS