25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Edi Paloka

Etiketim: Edi Paloka

Mbahet sot Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike, votohet për anëtarët e...

0
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike do të mbahet ditën e sotme ku do të votohen 47 emra, 20 prej të cilëve do të jenë...

Opozita kërkon interpelancë me Edi Ramën dhe mocion për rritjen e...

0
Nëntë deputetë të grupit të Komisionit të Rithemelimit të Partisë Demokratike, njohur ndryshe si mbështetës të Ish-Kryeministrit Sali Berisha, kanë bërë kërkesë për mbajtjen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS