22.5 C
Tirana
E enjte, 18 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Eder

Etiketim: Eder

Tension mes Messit dhe Eder Sarabia në Vigo, Leo e injoron...

0
Është prishur qetësia te Barcelona. Quique Setién mohoi të ketë përçarje në zhveshtore, por një video e publikuar në emisionin “El Partidazo” në Movistar, tregon...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS