21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ed Sheeran

Etiketim: Ed Sheeran

Ed Sheeran mund të bëhet artisti i parë britanik miliarder – Dua Lipa renditet e dyta në listën e…

Ed Sheeran mund të bëhet artisti i parë britanik miliarder –...

0
Ed Sheeran mund të bëhet muzikanti i parë miliarder britanik pasi një tjetër "vit i artë" pa pasurinë e tij që thuhet se u...
Ed Sheeran bëhet baba për herë të dytë

Ed Sheeran bëhet baba për herë të dytë

0
Ed Sheeran ka bërë të ditur se ata tani janë një "familje prej katër vetash" pasi kanë festuar për ardhjen e një fëmije me...
Dua Lipa dhe Ed Sheeran po fitojnë miliona vetëm pasi këngët e tyre u lëshuan në sfond për punëto…

Dua Lipa dhe Ed Sheeran po fitojnë miliona vetëm pasi këngët...

0
Ed Sheeran dhe Dua Lipa kanë grumbulluar miliona nga pagesat e honorarëve për shkak të muzikës së tyre që luhet në sfond në 'lokacionet...
Kënga e re e Ed Sheeran “2step” u xhirua një vit më parë në Kiev të Ukrainës: Nuk kishte asnjë sh…

Kënga e re e Ed Sheeran “2step” u xhirua një vit...

0
Ylli i muzikës pop, Ed Sheeran, ka konfirmuar se videoklipi i tij i ri është xhiruar në Ukrainë para se të niste lufta.Këngëtari me...
Ed Sheeran fillon të merret me astronomi – ndërton një kupolë observatori në shtëpinë e tij në fshat

Ed Sheeran fillon të merret me astronomi – ndërton një kupolë...

0
Ed Sheeran shpenzon shumë kohë me yjet, por tani ai ka shpenzuar një pasuri në një çantë speciale në mënyrë që të mund t'i...
“The Global Awards 2022”: Lista e plotë e fituesve

“The Global Awards 2022”: Lista e plotë e fituesve

0
Ceremonia e "Global Awards" feston yjet në muzikë, 'podcast'-et e të tjera programe argëtuese dhe ditën e sotme (14 prill) janë shpallur fituesit e...
Adele dhe Ed Sheeran kryesojnë nominimet në çmimet “IvorNovello”, e nominuar edhe Dua Lipa

Adele dhe Ed Sheeran kryesojnë nominimet në çmimet “IvorNovello”, e nominuar...

0
Adele, Ed Sheeran, Coldplay, Dave dhe Raye janë nominuar të gjithë për kantautorin e vitit në çmimet prestigjioze Ivor Novello.Producenti dhe shkrimtari Inflo, i...
Ed Sheeran fiton çështjen e të drejtës së autorit për hitin e vitit 2017 “Shape of You”

Ed Sheeran fiton çështjen e të drejtës së autorit për hitin...

0
Ed Sheeran ka fituar një betejë të Gjykatës së Lartë për të drejtat e autorit mbi hitin e tij të vitit 2017 "Shape of...
Ed Sheeran iu përgjigjet grupit ukrainas që u kthyen në ushtarë me një video-mesazh mbështetës

Ed Sheeran iu përgjigjet grupit ukrainas që u kthyen në ushtarë...

0
Një grup ukrainas i kthyer në ushtarë ka marrë një mesazh mbështetjeje nga muzikanti Ed Sheeran.Sheeran po performon në një koncert përfitimi për Ukrainën...
Grupi “Antytila” kërkojnë nga Ed Sheeran që të performojnë nga Kyiv për koncertin që i dedikohet …

Grupi “Antytila” kërkojnë nga Ed Sheeran që të performojnë nga Kyiv...

0
Ed Sheeran nuk është i vetmi muzikant që kërkohet të këndojë për një kauzë të mirë.Rok grupi ukrainas, "Antytila" ka publikuar një video tashmë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS