23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ecurinë

Etiketim: ecurinë

Ministrja Kushi pret Raportuesen e PE për Shqipërinë: Diskutuam për ecurinë...

0
Ministrja e Arsimit dhe Sportit Evis Kushi priti në një takim në ambientet e Ministrisë së Arsimit Raportuesen e Parlamentit Evropian për Shqipërinë, Isabel...

Bayerni vazhdon ecurinë e fitoreve, por duhet të presë për ta...

0
Bayern Munichu arriti të marrë fitore me rezultat 2:1 kundër Borussia Monchengladbachut në ndeshjen e zhvilluar në Allianz Arena, mirëpo do të duhet të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS