25.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ecuria

Etiketim: Ecuria

Ecuria e GJKKO gjatë pandemisë: Një gjyqtare dyshohej se ishte e...

0
Gjykata e korrupsionit dhe krimit të organizuar (GJKKO) në një komunikim për mediat i është përgjigjur interesit të gazetarëve me një dokument ku shpaloset...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS