34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ecni

Etiketim: ecni

Ecni në këmbë të kurseni naftën, qytetarët: Ministrja Balluku të pyetet...

0
Ministrja Balluku i tha dje shqiptarëve "mos përdorni makinat, ecni në këmbë dhe kurseni naftë." Çfarë mendimi keni?Kjo ishte tema e rubrikës Vox Pop...

Zakonet e njerëzve të suksesshëm që ju ndihmojnë të ecni përpara

0
E kush nuk dëshiron të jetë i lumtur, i shëndetshëm dhe i suksesshëm? Pavarësisht kësaj dëshire, shumica e humbasin rrugën, prandaj edhe ju kemi...

Arsyet që ju pengojnë të ecni përpara në jetë

0
Ndonjëherë kuptimi i çdo gjëje në jetën tonë humbet dhe na mbërthen mërzia. Disa njerëz priren të fajësojnë të tjerët për këtë situatë, disa...

10 gjërat që do i ndodhin trupit dhe mendjes suaj nëse...

0
Thuhet e besohet se 15-30 minuta ecje në ditë sjell jo pak përfitime shëndetësore, e të gjitha këto janë të vërtetuara shkencërisht. E çfarë...

Sa duhet të ecni çdo ditë për të filluar të humbni...

0
Shumica e njerëzve merren me sporte, shkojnë në palestër, provojnë dieta të ndryshme… Dhe gjatë gjithë kësaj kohe nuk e kemi kuptuar se ecjet...

Negociatat/ Diplomati amerikan: Lini pas konfliktet tuaja, punoni dhe ecni perpara...

0
TIRANE – Ish-ambasadori i parë amerikan në Shqipëri, Christopher Hill i bëri thirrje politikës shqiptare të lërë zemërimin për vendimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS