34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ecja

Etiketim: ecja

Ecja “Dhëmbë të shëndoshë, fëmijë të lumtur”, kërkohet ndalimi i ushqimeve...

0
Në ditën ndërkombëtare të shëndetit të dhëmbëve, është mbajtur ecja e gjashtë me rradhë me projektin "Dhëmbë të shëndoshë, fëmijë të lumtur", ku fëmijët...

Ecja mund të ul rrezikun e diabetit për 43 për qind

0
Ndërsa plakemi, është e dobishme për ne të marrim masa paraprake kundër sëmundjeve kronike. Me kalimin e kohës, rreziku ynë për gjëra të tilla si...

Ecja eliminon shqetësimet

0
Ecja është një mënyrë praktike dhe shumë e thjeshtë për të mbajtur trupin tuaj të shëndetshëm dhe në formë. Ju ndoshta e dini se kjo...

Mesazhi “Fenomenal”: Më thoshin se s’do të ecja më, por fitova...

0
Fenomen në fushë, por edhe jashtë saj. Ronaldo braziliani, një nga më të mirët e historisë së futbollit (për shumë, më i miri), president...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS