23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ecin

Etiketim: ecin

Pushteti dhe lumturia nuk ecin gjithmonë bashkë

0
Të jesh lider nuk është e lehtë. Ashtu si edhe çdo gjë tjetër, edhe rrugëtimi drejt suksesit i ka të dyja anët e medaljes....

Ata që ecin shpejt jetojnë më gjatë, thotë një studim i...

0
Ata që ecin shpejtë mund të jetojnë më gjatë sesa dembelët (ata që ecin ngadalë) – falë peshës së tyre, thotë një studim i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS