32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ecim

Etiketim: ecim

Tritan Kalo: Rimbyllja është e pamundur, ja si duhet të ecim...

0
Mjeku infeksionist, Tritan Kalo, thotë se kundër rimbylljes së jetës dhe të gjitha aktiviteteve, për shkak të rritjes së rasteve me koronavirus. Mjeku Kalo thekson...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS