26.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Echo

Etiketim: Echo

Roboti Echo që “spiunon” pinguinët në Antarktidë

0
Shkencëtarët përdorin robotët për të studiuar se sa të cenueshme janë ekosistemet detare, dhe se si ndryshimet klimatike ndikojnë në Antarktidë.Roboti i vogël Echo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS