21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ecclestone

Etiketim: Ecclestone

Lewis Hamilton: Komentet e Bernie Ecclestone për racizmin ishin injorante

0
Kampioni i Formula 1 Lewis Hamilton ka thënë dje se Bernie Ecclestone është “injorant dhe i paarsimuar” pasi ish-pronari i kamionatit të Formula 1...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS