25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Eastwood

Etiketim: Eastwood

​Clint Eastwood feston datëlindjen e 90, nuk mendon të pensionohet nga...

0
Legjenda e filmit spageti perëndimor dhe amerikan, Clint Eastwood feston ditëlindjen e 90-të të dielën, por ai vazhdon t’i qëndrojë fuqishëm imazhit të një...

Aktori i njohur Clint Eastwood, feston ditëlindjen e 90-të

0
Clint Eastwood ka mbushur  90 vjeç . Aktori legjendar i ekranit të madh, prodhuesi dhe regjisori lindi në San Francisko, Californi në 1930. Karrierën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS