25.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet E vrazhde

Etiketim: e vrazhde

“Kriza mes Parlamentit dhe Presidentit”/ Nikolla: Iniciativat ligjore s’janë të kufizuara!...

0
Kryetare e Kuvendit të Shqipërisë, Lindita Nikolla zhvilloi vizitën e saj të parë në Gjermani. Në një intervistë ekskluzive për DW ajo flet për rolin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS