34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet E vrane

Etiketim: e vrane

E vranë dhe i hodhën trupin në rezervuar, flet babai i...

0
  Martin Çeço 26 vjeç u mbyt me litar dhe trupi i tij u hodh në rezervuarin e fshatit Kolanec të Maliqit. Tre persona janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS