18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet E vona

Etiketim: e vona

“Aventura” dashurore në orët e vona të natës i mori jetën,...

0
Detaje të tjera kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë në Tiranë, ku humbën jetën Erjon Muça, 22 vjeç, dhe Dorina...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS