24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet E nderit

Etiketim: e nderit

80 vitet e nderit të mjeksisë Shqiptare Isuf Kalo

0
Profesori dhe mjeku Isuf Kalo feston sot 80-vjetorin e lindjes. Kalo ka lindur në vitin 1942 në Tepelenë, ku studimet i ka përfunduar në Fakultetin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS