25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet E Laberise

Etiketim: e Laberise

EMRI/ Shuhet poeti dhe rapsodi i mirënjohur, pena e ndritur e...

0
Poeti dhe rapsodi i mirënjohur, Pelivan Bajrami, është ndarë nga jeta mëngjesin e kësaj të enjte. Pena e ndritur e Labëisë ka mbyllur sytë përgjithmonë....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS