27.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyz

Etiketim: Dyz

​Përkujtohen dëshmorët e martirët në Prishtinë e Dyz të Podujevës

0
Kryeministri i Kosovës Albin Kurti do të bëjë sot homazhe në orën 09:00 te varrezat e dëshmorëve në Velani dhe te shtatorja e heroit...

Sulmohet një oficer korrektues nga një i burgosur në Dyz, detaje...

0
Një i burgosur në Burgun e Sigurisë së Lartë në Dyz e ka sulmuar fizikisht një oficer korrektues, duke i shkaktuar kështu lëndime në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS