24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dytën

Etiketim: dytën

Për të dytën ditë me radhë, liderët e BE-së bisedojnë për...

0
Liderët e Bashkimit Evropian pritet të takohen edhe njëherë më 18 korrik, pasi dështuan që të bëjnë përparim në bisedimet për një plan stimulues,...

“Infektivi plot”/ Çfarë po ndodh me spitalet? Nis zbrazja e Sanatoriumit...

0
Duke filluar nga mëngjesi i ditës së sotme ka nisur zbrazja e Sanatoriumit dhe kthimit i ‘Shefqet Ndroqit’ në spital COVID, për të dytën...

Koronavirusi/ Për të dytën herë, OBSH pezullon testimin e hidroksilklorinës

0
Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) të shtunën deklaroi se ka ndaluar testimin klinik të ilaçit anti-malarie hidroksilklorina për të trajtuar pacientët me koronavirus. “OBSH pranoi...

OBSH për të dytën herë pezullon testimin e hidroksilklorinës

0
Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) të shtunën deklaroi se ka ndaluar testimin klinik të ilaçit anti-malarie hidroksilklorina për të trajtuar pacientët me koronavirus. “OBSH pranoi...

Ryva Kajtazi bëhet nënë për të dytën herë

0
Këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi është bërë nënë. Artistja e bëri të ditur lajmin përmes një postim në Instagram, ku shihet teksa mban dorën e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS