24.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyta

Etiketim: dyta

Shqipëria me vdekshmërinë foshnjore më të lartë në rajon, Kosova e...

0
Shqipëria ka vdekshmërinë foshnjore më të lartë në rajon. Sipas një raporti të Eurostat, vendi ynë shënon 10.3 vdekje foshnjore për 1 mijë lindje.Kjo...

Meghan Markle, “e dyta e përjetshme”, të gjithë ankesat e dukeshës!

0
Meghan Markle paska vuajtur indiferencën e Buckingham Palace, që ndaj thashethemeve dhe akuzave të pavërteta nuk ka dashur të përgjigjet. Jo vetëm kaq: “...

Chelsea ka prezantuar edhe fanellat e dyta për sezonin e ri

0
Skuadra londineze duket se po mendon më së shumti për sezonin e ardhshëm. Pas disa zyrtarizimeve me lojtarë, londinezët kanë prezantuar edhe fanellat qe...

Enca vetë e dyta në jacuzzi, provokoi me video në orët...

0
Enca ndau disa video nga vaska. Enca Haxhia njihet për paraqitjet provokuese, për të cilat komentohet shumë nga ndjekësit e saj. Në orët e vona të...

Shkëndija: Kemi nisur procedurat për testimet e dyta

0
KF Shkëndija nga Tetova njofton opinionin se Sindikata për futbollistë në Maqedoni kohë më parë informoi se në bashkëpunim me laboratorinë e spitalit privat...

Thënie për shanset e dyta që do t’ju bëjnë të ndaleni...

0
Gjithçka rreth jetës ka të bëjë me shanset e dyta. Normalisht se jo në secilin aspekt, por neve shpeshherë na u mundësohet një shans...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS